Hoppa till sidans innehåll

Startlistor 2017


Formocupen vinnare 2017

 

Kvalspelet: lördag 30 december 2017

Kvaltider: 8:30, 10:15 samt 12:00

Finalspelet: Lördag 30 december kl.14:30-16:30

Prisutdelning: c:a 16.45

Startlista slutspel PDF >>

 

Start 8:30  
Namn Klubb Klass
Tim Fredriksson BK Thule 3
Emma Gadd Spader Dam 3
Anna Andersson Spader Dam 1
Johan Klyft BK Full House 1
Pontus Törnebohm Öresunds BS 1
Niklas Rothman Öresunds BS 2
Joakim Eriksmoen BK Thule 3
Oliwer Andersson BK Thule 4
Tess Lindfors BK Thule 4
Theo Lindfors BK Thule 4
Anton Lantz Bulltofta BK 4
Jamie Brinkwall Bulltofta BK 4
Kevin Brinkwall Bulltofta BK 4
     
Start 10:15
Namn Klubb Klass
Thea Ellebech BK Bells 4
Lucas Svensson BK Borgen 4
Emil Lindqvist BK Bowino 1
Viktor Svensson BK Bowino 1
Oliver Bokande BK Bowino 3
Tobias Edlund BK Bowino 4
Dante Wedeberg BK Bowino 4
Joel Andersson BK Frigg 4
Marcus Nilsson BK La Visite 1
Linn Stridh BK La Visite 1
Moa Brandin BK Mix 4
Alicia Lövgren BK Mix 4
Elin Bergqvist BK Mix 4
Axel Paulsson BK Mix 4
Linus Sahlen BK Peter Pan 2
Albin Lindquist BK Peter Pan 2
Johan Åkesson BK Strået 2
Max Svensson BK Strået 3
Emma Johansson BK Strået 3
Hanna Nilsson BK Strået 4
Emil Persson BK Sösdala 1
Johan Nilsson BK Nordkap 2
Lisa Svensson BK Nordkap 4
Rebecca Meckenhäuser BK Nordkap 4
Adam Hammer Staffanstorps BK 2
Felix Ståhl BK Thule 1
Anna Wernholm BK Thule 2
Josefin Sörensson BK Thule 2
Pooripach Jantan BK Thule 3
Hanna Andersson BS Friska Viljor 3
Bertil Henriksson Bulltofta BK 1
Linus Sjögren BS Olymp 1
Jonathan Ågren BS Olymp 2
Johanna Henriksson BS Olymp 3
Felicia Svensson BS Olymp 3
Elin Gustavsson Spader Dam 4
Mattias Sjölin Kulladals BS 3
Theo Månsson Tollarps BK 4
Tobias Knutsson IS Göta 4
Anton Andersson IS Göta 4
     
Start 12:00 
Namn Klubb Klass
Eliaz Olsson BK 59an 3
Jacob Bladh BK 59an 4
Andreas Nilsson Team Suxxess BC 1
Timmy Fredriksson BK Full House 1
Max Näll BK Full House 2
Theo Stéen BK Full House 4
Hanna Olsson BBK Spärren 2
Ida Elofsson BK Högland 2
Casper Olsson BK Hovet 2
Hanna Jönsson BK Söder 2
Nellie Swane BK Sösdala 4
Max Persson BK Sösdala 4
William Olofsson BK Turbanen 3
Goliat Olofsson BK Turbanen 3
Kevin Jansson BK Turbanen 3
Ottilia Gunnarsson BS Hässle 2
Sanne Hylander Osby BS 2
Louise Månsson Glenfield BK 2
Paulina Johansson Glenfield BK 2
Hugo Nilsson Glenfield BK 3
Rasmus Andersson Glenfield BK 3
Emil Nilsson Glenfield BK 4
Gustav Andersson Glenfield BK 4
Lukas Andersson Glenfield BK 4
Clara Andersson Glenfield BK 4
Emil Andersson Glenfield BK 4
Filip Eriksson Höganäs BC 2
Emil Persson Höganäs BC 2
Elias Paulsson Höganäs BC 3
Hugo Videtorp Höganäs BC 4
Jonathan Johansson Höganäs BC 4
Lucas Jonéus Höganäs BC 4
Andreas Hermodsson Kulladals BS 1
Isaac Henriksson Höganäs BC 4
Alexander Jönsson Team Ystad BK 1
Joakim Mårtensson Team Ystad BK 1
Filip Emanuel Team Ystad BK 2
Anton Emanuel Team Ystad BK 3
Philip Mortensen Team Ystad BK 2
Sara Gustafsson Team Ystad BK 2
Uppdaterad: 30 DEC 2017 19:14
Skribent: Else Henriksson
Epost: Adressen Gömd

Postadress:
Bulltofta BK - Bowling
Jonas Torstensson, Västra Kalkbrottsgränd 17 A
21612 Limhamn

Kontakt:
Tel: 0739158059
E-post: This is a mailto link